• Registrácia

Audix MICRO-D mini kondenzátorový nástrojový mikrofón

Audix MICRO-D mini kondenzátorový nástrojový mikrofón | Nástrojové kondenzátorové mikrofóny - 1
Audix MICRO-D mini kondenzátorový nástrojový mikrofón | Nástrojové kondenzátorové mikrofóny - 3
Skladom

Audix MICRO-D mini kondenzátorový nástrojový mikrofón

Značka: AUDIX Katalógové číslo: MICRO-D Záruka: 24 mesiacov
miniaturní nástrojový kondenzátorový mikrofon pro bicí a perkuse
209 € vč. DPH
Cena bez DPH: 174,17 €
Pôvodne: 268,52 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 3 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Parametre
Na stiahnutie
Komentáre 
Audix MICRO-D mini kondenzátorový nástrojový mikrofón | Nástrojové kondenzátorové mikrofóny

Popis Audix MICRO-D mini kondenzátorový nástrojový mikrofón

miniaturní nástrojový kondenzátorový mikrofon pro bicí a perkuse

Navrhnutý, poskladaný a otestovaný v USA. Spoločnosť Audix vyvinula kvalitný, miniatúrny mikrofón Micro-D s "husacím krkom" pre profesionálne využitie v štúdiach a na pódiách. Ak ste hudobník, ktorý sa hrá s bicími a perkusívnymi "hračkami", tento mikrofón je vyrobený len pre Vás. Je známy svojou kvalitou, odolnosťou voči spätnej väzbe a prispôsobením práve k snímaniu bicích a perkusií.Je charakteristický jednotne ovládanou hyper kardioidnou smerovou charakteristikou, poskytuje excelentnú izoláciu a ovládanie spätnej väzby na pódiu tak ako aj prirodzenú reprodukciu zvuku na veľmi krátkej vzdialenosti.S hladkou a presnou odozvou nad frekvenčný rozsah 40 Hz - 20 KHz, s nízkou hmotnosťou, kompaktný a jednoduchý na používanie. Krytý alumíniovým prsteňom a izolovaný spôsobom gumeného systému šokového upevnenia, Micro-D prichádza s DCLAMP držiakom pre ručné perkusie. Množstvo voliteľných príslušenstiev je dostupných pre použitie na mikrofónovom stojane alebo cymbalovom stojane pre širší rozsah použití.Napájanie zostáva tradične zachované na fantómovom princípe v rozsahu 9 - 52 Voltov. Použitie:- bicie- ručné perkusie- činely, perkusívne "hračky"Technická špecifikácia:- Typ: kondenzátorový- Smerová charakteristika: hyperkardioidná- Frekvenčný rozsah: 40Hz - 20kHz- Impedancia: 250 Ohm- Maximálne SPL: 140 dB- Citlivosť: pri 1k 5 mV / Pascal- Hmotnosť: 47 gramov | Kondenzátorové nástrojové mikrofony
Modely v této kategorii jsou určeny pro profesionální, studiové a vysílací aplikace jde o tyto mikrofony: MicroD, ADX20iP, ADX10FLP, ADX51, f9. Některé modely jsou kompatibilní s Audix bezdrátovými systémy a jsou ideální pro dechové nástroje, neboť jsou malé, lehké, snadno je umístíte a mají vynikající zvuk. Všechny Audix nástrojové kondenzátorové mikrofony vyžadují phantomové napájení a jsou určeny na jeviště nebo do studia. Na svých turné je využívají Stanton Moore, Tower of Power, Denver a The Mile High orchestr, Naveen (flétnista pro AJ Ramen), Thomas Lang a jiní.
| Kondenzátorové nástrojové mikrofony
0 1 0 0
Parametr Hodnota
Typ kondenzátorový
Použití nástrojový
charakteristika hyperkardioida
rozsah (Hz-kHz) 40Hz - 20kHz
Impedance (Ohm) 250
Pad ne
Low Cut ne
Sensitivity (mV/Pa) 5
Audix MICRO-D mini kondenzátorový nástrojový mikrofón | Nástrojové kondenzátorové mikrofóny

Audix MICRO-D mini kondenzátorový nástrojový mikrofón

miniaturní nástrojový kondenzátorový mikrofon pro bicí a perkuse

Odkazy k výrobku Audix MICRO-D mini kondenzátorový nástrojový mikrofón

Audix MICRO-D mini kondenzátorový nástrojový mikrofón | Nástrojové kondenzátorové mikrofóny

Komentáre ku tovaru Audix MICRO-D mini kondenzátorový nástrojový mikrofón

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Audix

Americká firma Audix patří mezi přední výrobce mikrofonů a studiových monitorů. Po celou dobu existence se řadí k lídrům v oblasti vývoje a zavádění nových pokrokových technologií. S mikrofony Audix se můžeme setkat na mnoha světových pódiích, firemními umělci jsou např. Allanis Morissette, Bad Relligion, Candice Night, Garbage, Gloria Estefan, John Patitucci, Offspring, Pearl Jam, RedHot Chili Peppers a mikrofony Audix používá při unplugged koncertech i hudební stanice MTV.