• Registrácia

Audix HT5P hlavový mikrofón

Audix HT5P hlavový mikrofón | Náhlavové mikrofóny - 1

Audix HT5P hlavový mikrofón

Značka: AUDIX Katalógové číslo: HT-5P Záruka: 24 mesiacov
Hlavový mikrofon, kulová charakteristika, maximální SPL 140dB , verze s phantomovým adaptérem.
359 € vč. DPH
Cena bez DPH: 299,17 €
Pôvodne: 426,30 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Parametre
Na stiahnutie
Komentáre 
Audix HT5P hlavový mikrofón | Náhlavové mikrofóny

Popis Audix HT5P hlavový mikrofón

Hlavový mikrofon, kulová charakteristika, maximální SPL 140dB , verze s phantomovým adaptérem.

Značkový Audix HT5 je profesionálny hlavový mikrofón, s ktorým zažijete neuveriteľne čistý zvuk. Jeho široké možnosti použitia ocenia najmä herci v muzikáloch alebo divadlách, hráči na klávesové nástroje, bubeníci, speváci, inštruktori aerobiku a moderátori pri pódiových prezentáciách. Ponúka excelentné potlačenie šumu mimo osu, čo je často zle dosiahnuteľné pri mikrofónoch tohto typu. Súčiastky sú vyrobené z kovového materiálu, ale napriek tomu je set veľmi ľahký. Mikrofón je odolný voči vlhkosti. V káblovom prevedení s fantómovým napájaním alebo Navrhnutý pre použitie s Audix R360. Charakterizovaný jednotne ovládanou vše smerovou polárnou charakteristikou, je navrhnutý na zachytenie vokálov z pohodlnej vzdialenosti 6-10 centimetrov od osi. So širokým frekvenčným rozsahom 20 Hz - 20KHz, pracuje z vysokou úrovňou zvukového tlaku väčšou ako 140 dB bez skreslenia.Jednoducho sa nastavuje, je ľahký vyrábaný s vysokým štandardom a úzkou toleranciou. Odolná konštrukcia vrátane gumenného plášťa na oceľovom zliatinovom ráme. Prevedenie s fantómovým napájaním.Použitie:- vokálne sóla- hovorené slovo- prezentácieTechnické špecifikácie:- Typ: kondenzátor- Smerová charakteristika: všesmerová- Frekvenčný rozsah: 20Hz - 20kHz- Impedancia: 1000 Ohm- Maximálne SPL: 135 dB- Citlivosť: pri 1k 7.2 mV / Pascal- Hmotnosť 31 g- Farba: čierna | Kondenzátorové zpěvové mikrofony
Vokální kondenzátorové mikrofony jsou stále populárnější. Nabízejí kvalitní zvuk a jsou určeny pro studio i pro živé hraní. Audix je hrdý na to, že může nabídnout čtyři modely vokálních kondenzátorů. Nádherně navržený VX10 a VX10LO (LO = útlum -10dB)  je výborná volba pro živá vystoupení umělců například George Strait, Phil Keaggy, John Sebastian, Jonatha Brooke, Roman Dragoun, David Uličník a další. VX5 je elektretový kondenzátorový mikrofon je nabízen jako cenově dostupnější alternativa k VX10. Má přidané přepínače -10 dB pad a basový roll-off . VX5 používá Richard Thompson, Yellowcard, Steve Earle, Joyce Cooling, Petr Rozmarín . Audix dále nabízí hlavové a klopový mikrofon pro živé a studiové aplikace.
| Kondenzátorové zpěvové mikrofony
0 1 0 0
Parametr Hodnota
Typ kondenzátorový
Pad ne
charakteristika kulová
Použití zpěv
rozsah (Hz-kHz) 20 Hz - 20 kHz
Impedance (Ohm) 1000
Low Cut ne
Sensitivity (mV/Pa) 5
Audix HT5P hlavový mikrofón | Náhlavové mikrofóny

Audix HT5P hlavový mikrofón

Hlavový mikrofon, kulová charakteristika, maximální SPL 140dB , verze s phantomovým adaptérem.

Odkazy k výrobku Audix HT5P hlavový mikrofón

Audix HT5P hlavový mikrofón | Náhlavové mikrofóny

Komentáre ku tovaru Audix HT5P hlavový mikrofón

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Audix

Americká firma Audix patří mezi přední výrobce mikrofonů a studiových monitorů. Po celou dobu existence se řadí k lídrům v oblasti vývoje a zavádění nových pokrokových technologií. S mikrofony Audix se můžeme setkat na mnoha světových pódiích, firemními umělci jsou např. Allanis Morissette, Bad Relligion, Candice Night, Garbage, Gloria Estefan, John Patitucci, Offspring, Pearl Jam, RedHot Chili Peppers a mikrofony Audix používá při unplugged koncertech i hudební stanice MTV.