• Registrácia

Audix HT2P hlavový mikrofón

Audix HT2P hlavový mikrofón | Náhlavové mikrofóny - 1
Audix HT2P hlavový mikrofón | Náhlavové mikrofóny - 2
Audix HT2P hlavový mikrofón | Náhlavové mikrofóny - 3
Skladom

Audix HT2P hlavový mikrofón

Značka: AUDIX Katalógové číslo: HT-2P Záruka: 24 mesiacov
Hlavový mikrofon, hyperkardioida, maximální SPL 135 dB, verze s phantomovým adaptérem.
199 € vč. DPH
Cena bez DPH: 165,83 €
Pôvodne: 232,59 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 3 ks

Sklad Trenčín: 4 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Parametre
Na stiahnutie
Komentáre 
Audix HT2P hlavový mikrofón | Náhlavové mikrofóny

Popis Audix HT2P hlavový mikrofón

Hlavový mikrofon, hyperkardioida, maximální SPL 135 dB, verze s phantomovým adaptérem.

Hlavový mikrofón HT2 je charakteristický skvelým zvukom, nízkym profilom, komfortom a dokonalou zvukovou izoláciou od ostatných nástrojov nachádzajúcich sa na pódiu. Ako kondenzátorový, hyperkardioidný mikrofón používa fantómové napájanie. Charakterizovaný jednotne ovládanou vše smerovou polárnou charakteristikou, je navrhnutý na zachytenie vokálov z pohodlnej vzdialenosti 6-10 centimetrov od osi. So širokým frekvenčným rozsahom 50 Hz - 15KHz, pracuje z vysokou úrovňou zvukového tlaku väčšou ako 140 dB bez skreslenia.Jednoducho sa nastavuje, je ľahký vyrábaný s vysokým štandardom a úzkou toleranciou. Odolná konštrukcia vrátane gumenného plášťa na oceľovom zliatinovom ráme.Prevedenie s fantómovým napájanímPoužitie:- vokály- hovorené slovo- prezentácieTechnické špecifikácie:- Typ: kondenzátorový- Smerová charakteristika: superkardioid- Frekvenčný rozsah: 50Hz - 15kHz- Impedancia: 250 Ohm- Citlivosť: pri 1k 5 mV / Pascal | Kondenzátorové zpěvové mikrofony
Vokální kondenzátorové mikrofony jsou stále populárnější. Nabízejí kvalitní zvuk a jsou určeny pro studio i pro živé hraní. Audix je hrdý na to, že může nabídnout čtyři modely vokálních kondenzátorů. Nádherně navržený VX10 a VX10LO (LO = útlum -10dB)  je výborná volba pro živá vystoupení umělců například George Strait, Phil Keaggy, John Sebastian, Jonatha Brooke, Roman Dragoun, David Uličník a další. VX5 je elektretový kondenzátorový mikrofon je nabízen jako cenově dostupnější alternativa k VX10. Má přidané přepínače -10 dB pad a basový roll-off . VX5 používá Richard Thompson, Yellowcard, Steve Earle, Joyce Cooling, Petr Rozmarín . Audix dále nabízí hlavové a klopový mikrofon pro živé a studiové aplikace.
| Kondenzátorové zpěvové mikrofony
0 1 0 0
Parametr Hodnota
Typ kondenzátorový
charakteristika superkardioida
Pad ne
rozsah (Hz-kHz) 50 Hz - 15 kHz
Použití zpěv
Impedance (Ohm) 250
Low Cut ne
Sensitivity (mV/Pa) 5
Audix HT2P hlavový mikrofón | Náhlavové mikrofóny

Audix HT2P hlavový mikrofón

Hlavový mikrofon, hyperkardioida, maximální SPL 135 dB, verze s phantomovým adaptérem.

Odkazy k výrobku Audix HT2P hlavový mikrofón

Audix HT2P hlavový mikrofón | Náhlavové mikrofóny

Komentáre ku tovaru Audix HT2P hlavový mikrofón

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Audix

Americká firma Audix patří mezi přední výrobce mikrofonů a studiových monitorů. Po celou dobu existence se řadí k lídrům v oblasti vývoje a zavádění nových pokrokových technologií. S mikrofony Audix se můžeme setkat na mnoha světových pódiích, firemními umělci jsou např. Allanis Morissette, Bad Relligion, Candice Night, Garbage, Gloria Estefan, John Patitucci, Offspring, Pearl Jam, RedHot Chili Peppers a mikrofony Audix používá při unplugged koncertech i hudební stanice MTV.