• Registrácia

Audix FIREBALL V nástrojový mikrofón

Audix FIREBALL V nástrojový mikrofón | Nástrojové dynamické mikrofóny - 1
Audix FIREBALL V nástrojový mikrofón | Nástrojové dynamické mikrofóny - 2
Audix FIREBALL V nástrojový mikrofón | Nástrojové dynamické mikrofóny - 3
Audix FIREBALL V nástrojový mikrofón | Nástrojové dynamické mikrofóny - 4
Audix FIREBALL V nástrojový mikrofón | Nástrojové dynamické mikrofóny - 5
Audix FIREBALL V nástrojový mikrofón | Nástrojové dynamické mikrofóny - 6
Audix FIREBALL V nástrojový mikrofón | Nástrojové dynamické mikrofóny - 7
Audix FIREBALL V nástrojový mikrofón | Nástrojové dynamické mikrofóny - 8
Skladom

Audix FIREBALL V nástrojový mikrofón

Značka: AUDIX Katalógové číslo: FIREBALV Záruka: 24 mesiacov
Dynamický nástrojový mikrofon, pro harmoniku, beatbox, saxofon, trumpetu a další.
149 € vč. DPH
Cena bez DPH: 124,17 €
Pôvodne: 147,78 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 10 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel ste na internete lepšiu cenu? Dajte nám o nej vedieť, urobíme Vám výhodnejšiu ponuku.

Popis
Parametre
Na stiahnutie
Komentáre 
Audix FIREBALL V nástrojový mikrofón | Nástrojové dynamické mikrofóny

Popis Audix FIREBALL V nástrojový mikrofón

Dynamický nástrojový mikrofon, pro harmoniku, beatbox, saxofon, trumpetu a další.

Audix FireBall je nový dynamický mikrofón na snímanie fúkacej harmoniky. Je ho možné využiť pre diatonické aj chromatické nástroje, pre živé hranie alebo do štúdia. Vykazuje čistý neskreslený prenos aj pri vysokom akustickom tlaku až 140 dB. Je charakterizovaný kardioidnou charakteristikou pre izoláciu a ovládanie spätnej väzby a je vybavený VLM™ (Very Low Mass) membránou pre prirodzenú reprodukciu zvuku s výnimočne krátkou odozvou.Možno ho taktiež doporučiť pre snímanie saxofónu, dychov, flauty alebo spevu.S širokou frekvenčnou odozvou 50 Hz - 16 kHz, je Fireball V ľahký, kompaktný a komfortný na držanie. Pevná konštrukcia vrátane precízneho zliatinového zinkového tela, oceľová mriežka, čierny obal, laserom vytlačené sériové číslo a číslo modelu, Switchcraft® XLR konektor.Fireball V je nízko impedančný mikrofón, na použitie s gitarovým zosilňovačom.Prídavný ovládač hlasitosti.Použitie:- Živé vystúpenie, štúdio- Harmonika- Vokály- Beatbox- Perkusie- Saxofón, trumpeta, trombón- Flauta- AkordeónTechnická špecifikácia:- Typ: dynamický s pohyblivou cievkou- Smerová charakteristika: kardioidná- Frekvenčný rozsah: 50Hz - 16kHz- Impedancia: 150 ohm- Citlivosť: pri 1k 1.5 mV / Pascal- Hmotnosť 140 g | Dynamické nástrojové mikrofony
Mikrofony řady D a FireBall Series ™ jsou navrženy, vyrobeny a testovány ve firmě Audix v USA. Tyto dynamické mikrofony využívají technologii VLM ™ jsou vynikající pro živá vystoupení, protože jejich robustnost, výkonnost, vysoké SPL a preciznost přenosu jsou na špičkové úrovni. Audix řadou D vysoce zvedl normy pro kvalitní přenos zvuku při velmi vysokých hladinách akustického tlaku. Novinka D6 v roce 2002 stanovila světový standard pro snímání velkého bubnu. Vývoj produktů pokračoval univerzálním mikrofonem i5, který si získal jméno především při snímaní bubínku a kytarových boxů. FireBall Series dnes patří mezi světový standard pro snímáni foukacích harmonik a beatboxu. Řada Fusion je určena pro nastupující umělce poskytuje vysoký výkon za minimální náklady. Všechny mikrofony Fusion Series jsou navrženy, vyrobeny a testovány ve výrobním zařízení Audix, Wilsonville, Oregon.
Audix dynamické nástrojové mikrofony jsou široce používány zvukaři po celém světě. Pro své turné je používají takoví umělci jako jsou například: Tower of Power, Todd Sucherman (Styx), Poncho Sanchez, Travis Barker (Blink 182), Giovanni Hidalgo, Thomas Lang, Thomas Pridgen, Gregg Bisonette a mnoho dalších.
| Dynamické nástrojové mikrofony
Parametr Hodnota
Typ dynamický
charakteristika kardioida
Pad ne
rozsah (Hz-kHz) 50Hz - 16Hz
Použití nástrojový
Impedance (Ohm) 150
Low Cut ne
Sensitivity (mV/Pa) 1,5
Audix FIREBALL V nástrojový mikrofón | Nástrojové dynamické mikrofóny

Audix FIREBALL V nástrojový mikrofón

Dynamický nástrojový mikrofon, pro harmoniku, beatbox, saxofon, trumpetu a další.

Odkazy k výrobku Audix FIREBALL V nástrojový mikrofón

Audix FIREBALL V nástrojový mikrofón | Nástrojové dynamické mikrofóny

Komentáre ku tovaru Audix FIREBALL V nástrojový mikrofón

Príspevky do diskusie môžete pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíšte vždy jeden bod na jeden riadok - Ak Vás nič nenapadne, tak nechajte pole prázdne. Príspevok zverejníte kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Audix

Americká firma Audix patří mezi přední výrobce mikrofonů a studiových monitorů. Po celou dobu existence se řadí k lídrům v oblasti vývoje a zavádění nových pokrokových technologií. S mikrofony Audix se můžeme setkat na mnoha světových pódiích, firemními umělci jsou např. Allanis Morissette, Bad Relligion, Candice Night, Garbage, Gloria Estefan, John Patitucci, Offspring, Pearl Jam, RedHot Chili Peppers a mikrofony Audix používá při unplugged koncertech i hudební stanice MTV.