• Registrácia

Audix F6 dynamický nástrojový mikrofón

Audix F6 dynamický nástrojový mikrofón | Nástrojové dynamické mikrofóny - 1
Audix F6 dynamický nástrojový mikrofón | Nástrojové dynamické mikrofóny - 2
Audix F6 dynamický nástrojový mikrofón | Nástrojové dynamické mikrofóny - 3
Audix F6 dynamický nástrojový mikrofón | Nástrojové dynamické mikrofóny - 4
Audix F6 dynamický nástrojový mikrofón | Nástrojové dynamické mikrofóny - 5
Audix F6 dynamický nástrojový mikrofón | Nástrojové dynamické mikrofóny - 6
Audix F6 dynamický nástrojový mikrofón | Nástrojové dynamické mikrofóny - 7
Audix F6 dynamický nástrojový mikrofón | Nástrojové dynamické mikrofóny - 8
Skladom sleva 11 %

Audix F6 dynamický nástrojový mikrofón

Značka: AUDIX Katalógové číslo: F-6 Záruka: 24 mesiacov
Tento model je určen pro snímání basového bubnu, floor tomů a basových či Leslie reproboxů.
129 € vč. DPH
Cena bez DPH: 107,50 €
Pôvodne: 144,07 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 15 ks

Sklad Trenčín: 2 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Parametre
Alternatívy
Na stiahnutie
Komentáre 
Audix F6 dynamický nástrojový mikrofón | Nástrojové dynamické mikrofóny

Popis Audix F6 dynamický nástrojový mikrofón

Tento model je určen pro snímání basového bubnu, floor tomů a basových či Leslie reproboxů.

Navrhnutý, skonštruovaný a taktiež testovaný spoločnosťou Audix v USA.F6 je dynamický nástrojový mikrofón so série Fusion a je určený pre pódiové a štúdiové použitia. F6 je charakterizovaný hyperkardioidným vzorom pre izoláciu a ovládanie spätnej väzby a je vybavený LM™ (Low Mass)membránou pre prirodzenú, presnú reprodukciu zvuku.F6 ej ľahký, kompaktný a jednoducho nastaviteľný. So širokou frekvenčou odozvou 40Hz - 16kHz a schopnosť spracovať úrovne akustického tlaku 140dB, f6 je vynikajúcou voľbou pre snímanie nástrojov vyžadujúcich rozšírenú nízku frekvenčnú reprodukciu ako veľký kopák, vľké tam-tamy a basové kabinety.Pevná konštrukcia vrátane zliatinovo zinkového tela, čierneho vyhotovenia, laserom vypálené číslo modelu, kovová mriežka, zlatý XLR konektor a mohutným nylónovým klipom mikrofónu. Beztransformátorový dizajn, nízka impedancia a vyvážený výstup umožňujú bezinterferenčný výkon dokonca aj pri veľmi dlhom kábli.Použitia:* Live Stage, nahrávanie* Veľký kopák* Kanvicový bubon, podlahový tam-tam* Basové kabinety, Leslie dnoTechnická špecifikácia:Typ: DynamickýPolárna charakteristika: HyperkardioidnáFrekvenčná odozva: 40 Hz - 16 kHzImpedancia: 580 OhmsCitlivosť: 0.6 mV / Pa @ 80 Hz | Dynamické nástrojové mikrofony
Mikrofony řady D a FireBall Series ™ jsou navrženy, vyrobeny a testovány ve firmě Audix v USA. Tyto dynamické mikrofony využívají technologii VLM ™ jsou vynikající pro živá vystoupení, protože jejich robustnost, výkonnost, vysoké SPL a preciznost přenosu jsou na špičkové úrovni. Audix řadou D vysoce zvedl normy pro kvalitní přenos zvuku při velmi vysokých hladinách akustického tlaku. Novinka D6 v roce 2002 stanovila světový standard pro snímání velkého bubnu. Vývoj produktů pokračoval univerzálním mikrofonem i5, který si získal jméno především při snímaní bubínku a kytarových boxů. FireBall Series dnes patří mezi světový standard pro snímáni foukacích harmonik a beatboxu. Řada Fusion je určena pro nastupující umělce poskytuje vysoký výkon za minimální náklady. Všechny mikrofony Fusion Series jsou navrženy, vyrobeny a testovány ve výrobním zařízení Audix, Wilsonville, Oregon.
Audix dynamické nástrojové mikrofony jsou široce používány zvukaři po celém světě. Pro své turné je používají takoví umělci jako jsou například: Tower of Power, Todd Sucherman (Styx), Poncho Sanchez, Travis Barker (Blink 182), Giovanni Hidalgo, Thomas Lang, Thomas Pridgen, Gregg Bisonette a mnoho dalších.
| Dynamické nástrojové mikrofony
0 1 0 0
Parametr Hodnota
Sensitivity (mV/Pa) 0,6
Low Cut ne
Impedance (Ohm) 580
Použití nástrojový
rozsah (Hz-kHz) 40 Hz - 16 kHz
Pad ne
charakteristika hyperkardioida
Typ dynamický
Audix F6 dynamický nástrojový mikrofón | Nástrojové dynamické mikrofóny

Alternatívy pre Audix F6 dynamický nástrojový mikrofón

Nie je Audix F6 dynamický nástrojový mikrofón tovar ktorý jsi hľadal? Skús si vybrať z nami ponúkaných alternatív s podobnými parametry. Vyberať môžeš tiež z ďalšíh tovarov zaradených v kategóriiNástrojové dynamické mikrofóny.

Audix D6 dynamický nástrojový mikrofón
199 € Skladom

Stav skladu

Velké Meziříčí: 9 ks

Trenčín: 1 ks

Audix F6 dynamický nástrojový mikrofón | Nástrojové dynamické mikrofóny

Audix F6 dynamický nástrojový mikrofón

Tento model je určen pro snímání basového bubnu, floor tomů a basových či Leslie reproboxů.

Odkazy k výrobku Audix F6 dynamický nástrojový mikrofón

Audix F6 dynamický nástrojový mikrofón | Nástrojové dynamické mikrofóny

Komentáre ku tovaru Audix F6 dynamický nástrojový mikrofón

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Audix

Americká firma Audix patří mezi přední výrobce mikrofonů a studiových monitorů. Po celou dobu existence se řadí k lídrům v oblasti vývoje a zavádění nových pokrokových technologií. S mikrofony Audix se můžeme setkat na mnoha světových pódiích, firemními umělci jsou např. Allanis Morissette, Bad Relligion, Candice Night, Garbage, Gloria Estefan, John Patitucci, Offspring, Pearl Jam, RedHot Chili Peppers a mikrofony Audix používá při unplugged koncertech i hudební stanice MTV.