• Registrácia

Audix APS2 Phantomový napájací adaptér

Audix APS2 Phantomový napájací adaptér | Phantómové napájecie adaptéry - 1

Audix APS2 Phantomový napájací adaptér

Značka: AUDIX Katalógové číslo: APS-2 Záruka: 24 mesiacov
2 - kanálový phantomový napaječ
109 € vč. DPH
Cena bez DPH: 90,83 €
Pôvodne: 132,96 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel ste na internete lepšiu cenu? Dajte nám o nej vedieť, urobíme Vám výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
Audix APS2 Phantomový napájací adaptér | Phantómové napájecie adaptéry

Popis Audix APS2 Phantomový napájací adaptér

2 - kanálový phantomový napaječ

Audix APS2 je dvojkanálový fantómový napájač pracujúci na 110V, prípadne 220V po prepnutí. Napájač je vybavený IEC konektorom, ktorý umožňuje rýchlejšiu výmenu napájacieho káblu.- Vstupné konektory: 2 x 3 pinová XLR samica- Výstupné konektory: 2 x 3 pinový XLR samec- Bez adaptéra a batérie- Výstupný fantómový výkon: 2 x 48 V - Rozmery: 20.3 x 76.2 x 16.5 cm) - Hmotnosť: 1.81 kg | Phantomové napájecí adaptéry
V této kategorii najdete precizně zpracované redukce a fantomové napaječe. Jde o redukce z mini XLR na XLRM, nebo standardního napaječe APS2 pro připojení do sítě pro dva kondenzátorové mikrofony.
| Phantomové napájecí adaptéry
Audix APS2 Phantomový napájací adaptér | Phantómové napájecie adaptéry

Komentáre ku tovaru Audix APS2 Phantomový napájací adaptér

Príspevky do diskusie môžete pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíšte vždy jeden bod na jeden riadok - Ak Vás nič nenapadne, tak nechajte pole prázdne. Príspevok zverejníte kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Audix

Americká firma Audix patří mezi přední výrobce mikrofonů a studiových monitorů. Po celou dobu existence se řadí k lídrům v oblasti vývoje a zavádění nových pokrokových technologií. S mikrofony Audix se můžeme setkat na mnoha světových pódiích, firemními umělci jsou např. Allanis Morissette, Bad Relligion, Candice Night, Garbage, Gloria Estefan, John Patitucci, Offspring, Pearl Jam, RedHot Chili Peppers a mikrofony Audix používá při unplugged koncertech i hudební stanice MTV.