• Registrácia

Audix AP62 VX5 bezdrôtový duálny VOCAL SET s mikrofónmi VX5

Audix AP62 VX5 bezdrôtový duálny VOCAL SET s mikrofónmi VX5 | Bezdrôtové sety s ručným mikrofónom - 1
Audix AP62 VX5 bezdrôtový duálny VOCAL SET s mikrofónmi VX5 | Bezdrôtové sety s ručným mikrofónom - 2
Audix AP62 VX5 bezdrôtový duálny VOCAL SET s mikrofónmi VX5 | Bezdrôtové sety s ručným mikrofónom - 3

Audix AP62 VX5 bezdrôtový duálny VOCAL SET s mikrofónmi VX5

Značka: AUDIX Katalógové číslo: AP62_VX5 Záruka: 24 mesiacov
Bezdrôtový mikrofón VX5, kondenzátorový, Hyperkardioida, 40 Hz -19 kHz,
1 750 € vč. DPH
Cena bez DPH: 1 458,33 €
Pôvodne: 1 888,52 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
Audix AP62 VX5 bezdrôtový duálny VOCAL SET s mikrofónmi VX5 | Bezdrôtové sety s ručným mikrofónom

Popis Audix AP62 VX5 bezdrôtový duálny VOCAL SET s mikrofónmi VX5

Bezdrôtový mikrofón VX5, kondenzátorový, Hyperkardioida, 40 Hz -19 kHz,

Dvojkanálový, bezdrôtový, plne diverzitný duálny vokálový set s mikrofónmi VX5, navrhnutý a vyrobený v USA. VX5 je viacúčelový, profesionálny vokálny kondenzátorový mikrofón určený pre živé, štúdiové a vysielacie aplikácie s možnosťou kopírovania štúdiovej kvality zvuku na pódiu. Okrem hlasových aplikácií je VX5 určený aj na snímanie nástrojov ako sú gitary, dychové nástroje, činely, perkusie a klavíry.Frekvenčný rozsah522 MHz - 586 MHzH60 VX5 univerzálny mikrofón- 64 MHz široko pektrálny vysielač s dynamickým modulom VX5 - Odolný kovový kryt- 10 hodín za behu - AA batérieR62 dvojkanálový prijímač- 2560 laditeľné frekvencie- 64 MHz Širokospektrálny tuning prijímač- jednodotykový auto scan vyhľadá voľný kanál- jednodotyková synchronizácia odkazu vysielača k prijímaču pomocou infračerveného lúča | Bezdrátové systémy
Ať už jste zpěvák, hudebník, šoumen nebo moderátor Audix pro vás nabízí celou škálu různých bezdrátových systémů od přenosu kytarového signálu až po nejnáročnější aplikace přenosu zvuku kondenzátorového mikrofonu. Jako novinku pro Vás Audix připravil řadu přijímačů AP40 a AP 60 v singl, nebo dual provedení v nejvyšší kvalitě, spolehlivosti a univerzálnosti.
Velkou výhodou je že tyto systémy které pracují v pásmech 522 – 586MHz Vám budou fungovat i po 1.7.2020 kdy proběhne další etapa rozšíření LTE sítí.
| Bezdrátové mikrofony
0 1 0 0
Audix AP62 VX5 bezdrôtový duálny VOCAL SET s mikrofónmi VX5 | Bezdrôtové sety s ručným mikrofónom

Komentáre ku tovaru Audix AP62 VX5 bezdrôtový duálny VOCAL SET s mikrofónmi VX5

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Audix

Americká firma Audix patří mezi přední výrobce mikrofonů a studiových monitorů. Po celou dobu existence se řadí k lídrům v oblasti vývoje a zavádění nových pokrokových technologií. S mikrofony Audix se můžeme setkat na mnoha světových pódiích, firemními umělci jsou např. Allanis Morissette, Bad Relligion, Candice Night, Garbage, Gloria Estefan, John Patitucci, Offspring, Pearl Jam, RedHot Chili Peppers a mikrofony Audix používá při unplugged koncertech i hudební stanice MTV.