• Registrácia

Audix AP61 GUITAR bezdrôtový set s Bodypackom a gitarovým káblom

Audix AP61 GUITAR bezdrôtový set s Bodypackom a gitarovým káblom | Bezdrôtové sety s bodypackem - 1
Audix AP61 GUITAR bezdrôtový set s Bodypackom a gitarovým káblom | Bezdrôtové sety s bodypackem - 2
Audix AP61 GUITAR bezdrôtový set s Bodypackom a gitarovým káblom | Bezdrôtové sety s bodypackem - 3

Audix AP61 GUITAR bezdrôtový set s Bodypackom a gitarovým káblom

Značka: AUDIX Katalógové číslo: AP61_GUITAR Záruka: 24 mesiacov
Bezdrôtový set s Bodypackom pre všetky miniatúrne mikrofóny AUDIX ukončené mini XLR, súčasťou je kábel mini XLR - Jack 6,3 pre pripojenie gitár atď.
700 € vč. DPH
Cena bez DPH: 583,33 €
Pôvodne: 740,37 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
Audix AP61 GUITAR bezdrôtový set s Bodypackom a gitarovým káblom | Bezdrôtové sety s bodypackem

Popis Audix AP61 GUITAR bezdrôtový set s Bodypackom a gitarovým káblom

Bezdrôtový set s Bodypackom pre všetky miniatúrne mikrofóny AUDIX ukončené mini XLR, súčasťou je kábel mini XLR - Jack 6,3 pre pripojenie gitár atď.

Tento systém má dlhú životnosť s nízkoprofilovým hliníkovým bodypackom, ktorý možno bezpečne pripnúť na popruh gitary alebo oblečenie.Technická špecifikácia:R61 - jednokanálový prijímačFrekvenčný rozsah: 45 Hz -18 kHz106 prednastavených frekvenciíAž šestnásť systémov súčasneProcesorom riadená single diverzitná anténa pre kvalitný a nerušený príjemŠiroká ponuka vysielačov pre rôzne použitieŠírka pásma: 64 MHzDosah: 90 m B60 - bodypackOpaskový vysielač (bodypack)Rozsah: 64 MHzModulárny anténaNastavenie gainu a citlivostiRobustná avšak ľahká kovová konštrukciaVýdrž: až 6 hodín - 2xAA batérie | Bezdrátové systémy
Ať už jste zpěvák, hudebník, šoumen nebo moderátor Audix pro vás nabízí celou škálu různých bezdrátových systémů od přenosu kytarového signálu až po nejnáročnější aplikace přenosu zvuku kondenzátorového mikrofonu. Jako novinku pro Vás Audix připravil řadu přijímačů AP40 a AP 60 v singl, nebo dual provedení v nejvyšší kvalitě, spolehlivosti a univerzálnosti.
Velkou výhodou je že tyto systémy které pracují v pásmech 522 – 586MHz Vám budou fungovat i po 1.7.2020 kdy proběhne další etapa rozšíření LTE sítí.
| Bezdrátové mikrofony
0 1 0 0
Audix AP61 GUITAR bezdrôtový set s Bodypackom a gitarovým káblom | Bezdrôtové sety s bodypackem

Komentáre ku tovaru Audix AP61 GUITAR bezdrôtový set s Bodypackom a gitarovým káblom

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Audix

Americká firma Audix patří mezi přední výrobce mikrofonů a studiových monitorů. Po celou dobu existence se řadí k lídrům v oblasti vývoje a zavádění nových pokrokových technologií. S mikrofony Audix se můžeme setkat na mnoha světových pódiích, firemními umělci jsou např. Allanis Morissette, Bad Relligion, Candice Night, Garbage, Gloria Estefan, John Patitucci, Offspring, Pearl Jam, RedHot Chili Peppers a mikrofony Audix používá při unplugged koncertech i hudební stanice MTV.