• Registrácia

Audix AP61 BP bezdrôtový set s Bodypackom

Audix AP61 BP bezdrôtový set s Bodypackom | Bezdrôtové sety s bodypackem - 1
Audix AP61 BP bezdrôtový set s Bodypackom | Bezdrôtové sety s bodypackem - 2
Audix AP61 BP bezdrôtový set s Bodypackom | Bezdrôtové sety s bodypackem - 3

Audix AP61 BP bezdrôtový set s Bodypackom

Značka: AUDIX Katalógové číslo: AP61_BP Záruka: 24 mesiacov
Bezdrôtový set s Bodypackom pre všetky miniatúrne mikrofóny AUDIX ukončené mini XLR
700 € vč. DPH
Cena bez DPH: 583,33 €
Pôvodne: 740,37 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
Audix AP61 BP bezdrôtový set s Bodypackom | Bezdrôtové sety s bodypackem

Popis Audix AP61 BP bezdrôtový set s Bodypackom

Bezdrôtový set s Bodypackom pre všetky miniatúrne mikrofóny AUDIX ukončené mini XLR

AP61 BP je rozmanitý bezdrôtový systém s opaskovým vysielačom B60, ktorý môže byť použitý s akýmkoľvek klopovým, náhlavným alebo nástrojovým mikrofónom v linii Audix, rovnako ako s gitarou a basou.Technická špecifikácia:R61 - jednokanálový prijímačŠírka pásma: 64 MHz106 prednastavených frekvenciíŠírka pásma: 522-586 MHzDosah: 90 mŠiroká ponuka vysielačov pre rôzny použitieFrekvenčný rozsah: 45 Hz -18 kHz B60 - bodypackOpaskový vysielač (bodypack)Rozsah: 64 MHzRobustná avšak ľahká kovová konštrukciaModulárna anténaVýdrž: 6 hodín - 2xAA batérie | Bezdrátové systémy
Ať už jste zpěvák, hudebník, šoumen nebo moderátor Audix pro vás nabízí celou škálu různých bezdrátových systémů od přenosu kytarového signálu až po nejnáročnější aplikace přenosu zvuku kondenzátorového mikrofonu. Jako novinku pro Vás Audix připravil řadu přijímačů AP40 a AP 60 v singl, nebo dual provedení v nejvyšší kvalitě, spolehlivosti a univerzálnosti.
Velkou výhodou je že tyto systémy které pracují v pásmech 522 – 586MHz Vám budou fungovat i po 1.7.2020 kdy proběhne další etapa rozšíření LTE sítí.
| Bezdrátové mikrofony
0 1 0 0
Audix AP61 BP bezdrôtový set s Bodypackom | Bezdrôtové sety s bodypackem

Komentáre ku tovaru Audix AP61 BP bezdrôtový set s Bodypackom

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Audix

Americká firma Audix patří mezi přední výrobce mikrofonů a studiových monitorů. Po celou dobu existence se řadí k lídrům v oblasti vývoje a zavádění nových pokrokových technologií. S mikrofony Audix se můžeme setkat na mnoha světových pódiích, firemními umělci jsou např. Allanis Morissette, Bad Relligion, Candice Night, Garbage, Gloria Estefan, John Patitucci, Offspring, Pearl Jam, RedHot Chili Peppers a mikrofony Audix používá při unplugged koncertech i hudební stanice MTV.