Pri objednávke nad 15 EUR od nás máte dopravu ZADARMO. Akcia platí len do konca týždňa. viac informácií

  • Registrácia

Audix AP42 GUITAR duálny bezdrôtový set s dvomi Bodypackmi

Audix AP42 GUITAR duálny bezdrôtový set s dvomi Bodypackmi | Bezdrôtové sety pre nástroje - 1
Audix AP42 GUITAR duálny bezdrôtový set s dvomi Bodypackmi | Bezdrôtové sety pre nástroje - 2

Audix AP42 GUITAR duálny bezdrôtový set s dvomi Bodypackmi

Značka: AUDIX Katalógové číslo: AP42_GUITAR Záruka: 24 mesiacov
Duálny prijímač, čiastočne diverzitný, primárne určený na zapojenie nástrojov do ktorého môžeme zapojiť ostatné mikrofóny Audix s mini XLR-om.
1 049 € vč. DPH
Cena bez DPH: 874,17 €
Pôvodne s DPH: 1 073,70 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel ste na internete lepšiu cenu? Dajte nám o nej vedieť, urobíme Vám výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
Audix AP42 GUITAR duálny bezdrôtový set s dvomi Bodypackmi | Bezdrôtové sety pre nástroje

Popis Audix AP42 GUITAR duálny bezdrôtový set s dvomi Bodypackmi

Duálny prijímač, čiastočne diverzitný, primárne určený na zapojenie nástrojov do ktorého môžeme zapojiť ostatné mikrofóny Audix s mini XLR-om.

Duálny prijímač s bodypackmi a gitárovými káblami, čiastočne diverzitný, primárne určený na zapojenie nástrojov do ktorého môžeme zapojiť ostatné mikrofóny Audix s mini XLR-om. Dostupný frekvenčný rozsah: A = 522 MHz - 554 MHz B = 554 MHz - 586 MHz Technická špecifikácia: - R42 dvojkanálový diverzitný prijímač - 32 MHz širokospektrálny tuning prijímač - 106 Pre-koordinované frekvencie - jednodotykový auto scan vyhľadá voľný kanál - jednodotyková synchronizácia odkazu vysielača k prijímaču pomocou infračerveného lúča B60 vreckový vysielač - 64 MHz širokospektrálny vysielač - odolný kovový kryt - výdrž 14 hodín - AA batérie - 30 palcový kábel (76cm) | Bezdrátové systémy
Ať už jste zpěvák, hudebník, šoumen nebo moderátor Audix pro vás nabízí celou škálu různých bezdrátových systémů od přenosu kytarového signálu až po nejnáročnější aplikace přenosu zvuku kondenzátorového mikrofonu. Jako novinku pro Vás Audix připravil řadu přijímačů AP40 a AP 60 v singl, nebo dual provedení v nejvyšší kvalitě, spolehlivosti a univerzálnosti.
Velkou výhodou je že tyto systémy které pracují v pásmech 522 – 586MHz Vám budou fungovat i po 1.7.2020 kdy proběhne další etapa rozšíření LTE sítí.
| Bezdrátové mikrofony
Audix AP42 GUITAR duálny bezdrôtový set s dvomi Bodypackmi | Bezdrôtové sety pre nástroje

Komentáre ku tovaru Audix AP42 GUITAR duálny bezdrôtový set s dvomi Bodypackmi

Príspevky do diskusie môžete pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíšte vždy jeden bod na jeden riadok - Ak Vás nič nenapadne, tak nechajte pole prázdne. Príspevok zverejníte kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Audix

Americká firma Audix patří mezi přední výrobce mikrofonů a studiových monitorů. Po celou dobu existence se řadí k lídrům v oblasti vývoje a zavádění nových pokrokových technologií. S mikrofony Audix se můžeme setkat na mnoha světových pódiích, firemními umělci jsou např. Allanis Morissette, Bad Relligion, Candice Night, Garbage, Gloria Estefan, John Patitucci, Offspring, Pearl Jam, RedHot Chili Peppers a mikrofony Audix používá při unplugged koncertech i hudební stanice MTV.

Zobraziť produkty od AUDIX