Pri objednávke nad 15 EUR od nás máte dopravu ZADARMO. Akcia platí len do konca týždňa. viac informácií

  • Registrácia

Audix AP41 OM2 bezdrôtový VOCAL SET s mikrofónom OM2

Audix AP41 OM2 bezdrôtový VOCAL SET s mikrofónom OM2 | Bezdrôtové sety s ručným mikrofónom - 1
Audix AP41 OM2 bezdrôtový VOCAL SET s mikrofónom OM2 | Bezdrôtové sety s ručným mikrofónom - 2
Audix AP41 OM2 bezdrôtový VOCAL SET s mikrofónom OM2 | Bezdrôtové sety s ručným mikrofónom - 3
Novinka

Audix AP41 OM2 bezdrôtový VOCAL SET s mikrofónom OM2

Značka: AUDIX Katalógové číslo: AP41_OM2 Záruka: 24 mesiacov
Bezdrótový mikrofón OM2, dynamický, Hyperkardioida 50 Hz -18 kHz,
549 € vč. DPH
Cena bez DPH: 457,50 €
Pôvodne s DPH: 555,19 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel ste na internete lepšiu cenu? Dajte nám o nej vedieť, urobíme Vám výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
Audix AP41 OM2 bezdrôtový VOCAL SET s mikrofónom OM2 | Bezdrôtové sety s ručným mikrofónom

Popis Audix AP41 OM2 bezdrôtový VOCAL SET s mikrofónom OM2

Bezdrótový mikrofón OM2, dynamický, Hyperkardioida 50 Hz -18 kHz,

Bezdrôtový dynamický mikrofón OM2, jeden z najuznávanejších a najpredávanejších mikrofónov vo svojej kategórii pre svoj plný zvuk a odolnosť proti spätnej väzbe. Pozor už vo voľnom pásme 522 -554 MHz alebo 554-586 MHz    OM-2 je vokálny mikrofón, ktorý môžete použiť aj pre ozvučenie hudobných nástrojov. Navrhnutý, vyrobený a testovaný v USA !!! Mikrofón OM2 je dynamický vokálny mikrofón, ktorý využijete pre live aj štúdiové aplikácie. Ultraľahká membrána konštrukcie VLM (Very Low Mass) zabezpečuje mikrofónom AUDIX jasnú a presnú reprodukciu zvuku, odolnosť proti spätnej väzbe a schopnosti zvládnuť vysokú hladinu akustického tlaku bez skreslenia. Pre tieto vlastnosti sú mikrofóny AUDIX radené medzi najvyhľadávanejšie a najpredávanejší mikrofóny na svete. Mikrofóny AUDIX používajú Pearl Jam, Jeff Beck, AC / DC, Alanis Morissette, P.o.d., Tower of Power, ..... AUDIX ozvučujú unplugged koncerty MTV. Použitie: sólový spev vokály, sprievodný spev, live stage, malé koncerty, skúšobne, ozvučenie nástrojov: saxofón, gitara, dobro, flauty, perkusie, bicie, domáce štúdio. Technické údaje: - frekvenčný rozsah 50Hz - 16kHz 140dB maximum SPL dynamický mikrofón - smerová charakteristika: hyperkardioidná - impedancia 250 ohmov citlivosť @ 1k 1,7 mV / Pa - robustné kovové telo - nízky manipulačný hluk integrovaný POP filter   R41 - jednokanálový prijímač Šírka pásma: 522 -554 MHz alebo 554-586 MHz Dosah: až 90 m Vysoko kontrastný LED displej Rackové kovové úchyty Systém SCAN - SYNC - PLAY pre jednoduché a rýchle spárovanie s vysielačom Výstup: symetrický XLR a nesymetrický 6,3 Jack Funkcia: Squelch, pilot, lockout Široká ponuka vysielačov pre rôzne použitie Frekvenčný rozsah: 45 Hz -18 kHz   H60 - Ručný mikrofón Rozsah: 64 MHz Ručný bezdrôtový vysielač, mimoriadne vyvážená a pevná konštrukcia Modulárny systém výmeny mikrofónových kapsúl Kompatibilný s dynamickými (OM séria) aj kondenzátorovými mikrofónmi (VX5) Vysoko kontrastný LED displej s ukazovateľom stavu batérie a frekvencia Windows Softvérové ??MUTE tlačidlo Batéria: 2xAA Výdrž: až 10 hodín | Bezdrátové systémy
Ať už jste zpěvák, hudebník, šoumen nebo moderátor Audix pro vás nabízí celou škálu různých bezdrátových systémů od přenosu kytarového signálu až po nejnáročnější aplikace přenosu zvuku kondenzátorového mikrofonu. Jako novinku pro Vás Audix připravil řadu přijímačů AP40 a AP 60 v singl, nebo dual provedení v nejvyšší kvalitě, spolehlivosti a univerzálnosti.
Velkou výhodou je že tyto systémy které pracují v pásmech 522 – 586MHz Vám budou fungovat i po 1.7.2020 kdy proběhne další etapa rozšíření LTE sítí.
| Bezdrátové mikrofony
Audix AP41 OM2 bezdrôtový VOCAL SET s mikrofónom OM2 | Bezdrôtové sety s ručným mikrofónom

Komentáre ku tovaru Audix AP41 OM2 bezdrôtový VOCAL SET s mikrofónom OM2

Príspevky do diskusie môžete pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíšte vždy jeden bod na jeden riadok - Ak Vás nič nenapadne, tak nechajte pole prázdne. Príspevok zverejníte kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Audix

Americká firma Audix patří mezi přední výrobce mikrofonů a studiových monitorů. Po celou dobu existence se řadí k lídrům v oblasti vývoje a zavádění nových pokrokových technologií. S mikrofony Audix se můžeme setkat na mnoha světových pódiích, firemními umělci jsou např. Allanis Morissette, Bad Relligion, Candice Night, Garbage, Gloria Estefan, John Patitucci, Offspring, Pearl Jam, RedHot Chili Peppers a mikrofony Audix používá při unplugged koncertech i hudební stanice MTV.

Zobraziť produkty od AUDIX