Pri objednávke nad 15 EUR od nás máte dopravu ZADARMO. Akcia platí len do konca týždňa. viac informácií

  • Registrácia

Audix AP41 HT2 bezdrôtový set s Bodypackom a mikrofónom HT2

Audix AP41 HT2  bezdrôtový set s Bodypackom a mikrofónom HT2 | Bezdrôtové sety s náhlavovými mikrofónmi - 1
Audix AP41 HT2  bezdrôtový set s Bodypackom a mikrofónom HT2 | Bezdrôtové sety s náhlavovými mikrofónmi - 2
Audix AP41 HT2  bezdrôtový set s Bodypackom a mikrofónom HT2 | Bezdrôtové sety s náhlavovými mikrofónmi - 3
Audix AP41 HT2  bezdrôtový set s Bodypackom a mikrofónom HT2 | Bezdrôtové sety s náhlavovými mikrofónmi - 4

Audix AP41 HT2 bezdrôtový set s Bodypackom a mikrofónom HT2

Značka: AUDIX Katalógové číslo: AP41_HT2 Záruka: 24 mesiacov
Bezdrôtový set s Bodypackom, kombinácia s náhlavným kondenzátorovým mikrofónom HT2, superkardioidná, 50 Hz - 15 kHz
729 € vč. DPH
Cena bez DPH: 607,50 €
Pôvodne s DPH: 740,37 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel ste na internete lepšiu cenu? Dajte nám o nej vedieť, urobíme Vám výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
Audix AP41 HT2  bezdrôtový set s Bodypackom a mikrofónom HT2 | Bezdrôtové sety s náhlavovými mikrofónmi

Popis Audix AP41 HT2 bezdrôtový set s Bodypackom a mikrofónom HT2

Bezdrôtový set s Bodypackom, kombinácia s náhlavným kondenzátorovým mikrofónom HT2, superkardioidná, 50 Hz - 15 kHz

Bezdrôtový, náhlavný mikrofónny set s bodypackom, kombinácia s náhlavným kondenzátorovým mikrofónom HT2, Pozor už vo voľnom pásme 522 -554 MHz alebo 554-586 MHz Vokálny kondenzátorový mikrofón pre použitie bezdrôtovo. Frekvenčný priebeh má útlm v oblasti basov a zdvih v oblasti výšok, čím je zaručená zrozumiteľnosť. Hodnota maximálneho akustického tlaku je 140 dB, mikrofón je teda vhodný aj pre veľmi kontaktný (2-3cm) hlasitý spev. Nastaviteľný kovový rám má pogumovaný povrch a je príjemný na dotyk. Vďaka variabilnému nastaveniu dobre sadne na každú hlavu. Mikrofón je vybavený vysoko kvalitným 1 m dlhým káblom zakončeným konektorom miniXLR. Použitie: • Spev • Hovorené slovo Technické údaje: - Konštrukcia: Kondenzátorová - elektret - Smerová charakteristika: hyperkardioidná - Frekvenčný rozsah: 50 Hz - 15 kHz - Phantómové napájanie: 5 - 52V - Impedancia: 250 Ohm - Citlivosť (1 KHz): 5 , 5 mV / Pa - Max SPL: 140 dB - Telo: kovové s pogumovaným povrchom - Husí krk - Konektor: miniXLR - Hmotnosť: 0,068 kg - Farba: čierna R41 - jednokanálový prijímač Šírka pásma: 32 MHz Procesorom riadená diverzitná anténa pre kvalitný a nerušený príjem Až osem systémov súčasne 106 prednastavených frekvencií Šírka pásma: 522 -554 MHz alebo 554-586 MHz Dosah: až 90 m Vysoko kontrastný LED displej Rackové kovové úchyty Systém SCAN - SYNC - PLAY pre jednoduché a rýchle spárovanie s vysielačom Výstup: symetrický XLR a nesymetrický 6,3 Jack Funkcia: Squelch, pilot, lockout Široká ponuka vysielačov pre rôzne použitie Frekvenčný rozsah: 45 Hz -18 kHz B60 - bodypack Opaskový vysielač (bodypack) Rozsah: 64 MHz Robustná avšak ľahká kovová konštrukcia Modulárna anténa Nastavenie gainu a citlivosť Vysoko kontrastný LED displej s ukazovateľom stavu batérie a frekvencie Windows Softvérové MUTE tlačidlo Konektor: 3 pinový mini-XLR Batérie: 2xAA Výdrž: až 6 hodín | Bezdrátové systémy
Ať už jste zpěvák, hudebník, šoumen nebo moderátor Audix pro vás nabízí celou škálu různých bezdrátových systémů od přenosu kytarového signálu až po nejnáročnější aplikace přenosu zvuku kondenzátorového mikrofonu. Jako novinku pro Vás Audix připravil řadu přijímačů AP40 a AP 60 v singl, nebo dual provedení v nejvyšší kvalitě, spolehlivosti a univerzálnosti.
Velkou výhodou je že tyto systémy které pracují v pásmech 522 – 586MHz Vám budou fungovat i po 1.7.2020 kdy proběhne další etapa rozšíření LTE sítí.
| Bezdrátové mikrofony
Audix AP41 HT2  bezdrôtový set s Bodypackom a mikrofónom HT2 | Bezdrôtové sety s náhlavovými mikrofónmi

Komentáre ku tovaru Audix AP41 HT2 bezdrôtový set s Bodypackom a mikrofónom HT2

Príspevky do diskusie môžete pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíšte vždy jeden bod na jeden riadok - Ak Vás nič nenapadne, tak nechajte pole prázdne. Príspevok zverejníte kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Audix

Americká firma Audix patří mezi přední výrobce mikrofonů a studiových monitorů. Po celou dobu existence se řadí k lídrům v oblasti vývoje a zavádění nových pokrokových technologií. S mikrofony Audix se můžeme setkat na mnoha světových pódiích, firemními umělci jsou např. Allanis Morissette, Bad Relligion, Candice Night, Garbage, Gloria Estefan, John Patitucci, Offspring, Pearl Jam, RedHot Chili Peppers a mikrofony Audix používá při unplugged koncertech i hudební stanice MTV.

Zobraziť produkty od AUDIX