• Registrácia

Audix AP41 HT2 bezdrôtový set s Bodypackom a mikrofónom HT2

Audix AP41 HT2  bezdrôtový set s Bodypackom a mikrofónom HT2 | Bezdrôtové sety s náhlavovými mikrofónmi - 1
Audix AP41 HT2  bezdrôtový set s Bodypackom a mikrofónom HT2 | Bezdrôtové sety s náhlavovými mikrofónmi - 2
Audix AP41 HT2  bezdrôtový set s Bodypackom a mikrofónom HT2 | Bezdrôtové sety s náhlavovými mikrofónmi - 3
Audix AP41 HT2  bezdrôtový set s Bodypackom a mikrofónom HT2 | Bezdrôtové sety s náhlavovými mikrofónmi - 4
Skladom

Audix AP41 HT2 bezdrôtový set s Bodypackom a mikrofónom HT2

Značka: AUDIX Katalógové číslo: AP41_HT2 Záruka: 24 mesiacov
Bezdrôtový set s Bodypackom, kombinácia s náhlavným kondenzátorovým mikrofónom HT2, superkardioidná, 50 Hz - 15 kHz
729 € vč. DPH
Cena bez DPH: 607,50 €
Pôvodne: 740,37 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 2 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
Audix AP41 HT2  bezdrôtový set s Bodypackom a mikrofónom HT2 | Bezdrôtové sety s náhlavovými mikrofónmi

Popis Audix AP41 HT2 bezdrôtový set s Bodypackom a mikrofónom HT2

Bezdrôtový set s Bodypackom, kombinácia s náhlavným kondenzátorovým mikrofónom HT2, superkardioidná, 50 Hz - 15 kHz

Bezdrôtový, náhlavný mikrofónny set s bodypackom, kombinácia s náhlavným kondenzátorovým mikrofónom HT2,Pozor už vo voľnom pásme 522 -554 MHz alebo 554-586 MHz Vokálny kondenzátorový mikrofón pre použitie bezdrôtovo. Frekvenčný priebeh má útlm v oblasti basov a zdvih v oblasti výšok, čím je zaručená zrozumiteľnosť. Hodnota maximálneho akustického tlaku je 140 dB, mikrofón je teda vhodný aj pre veľmi kontaktný (2-3cm) hlasitý spev. Nastaviteľný kovový rám má pogumovaný povrch a je príjemný na dotyk. Vďaka variabilnému nastaveniu dobre sadne na každú hlavu. Mikrofón je vybavený vysoko kvalitným 1 m dlhým káblom zakončeným konektorom miniXLR. Použitie: • Spev • Hovorené slovo Technické údaje: - Konštrukcia: Kondenzátorová - elektret - Smerová charakteristika: hyperkardioidná- Frekvenčný rozsah: 50 Hz - 15 kHz - Phantómové napájanie: 5 - 52V - Impedancia: 250 Ohm - Citlivosť (1 KHz): 5 , 5 mV / Pa - Max SPL: 140 dB - Telo: kovové s pogumovaným povrchom - Husí krk - Konektor: miniXLR - Hmotnosť: 0,068 kg - Farba: čierna R41 - jednokanálový prijímačŠírka pásma: 32 MHzProcesorom riadená diverzitná anténa pre kvalitný a nerušený príjemAž osem systémov súčasne106 prednastavených frekvenciíŠírka pásma: 522 -554 MHz alebo 554-586 MHzDosah: až 90 mVysoko kontrastný LED displejRackové kovové úchytySystém SCAN - SYNC - PLAY pre jednoduché a rýchle spárovanie s vysielačomVýstup: symetrický XLR a nesymetrický 6,3 JackFunkcia: Squelch, pilot, lockoutŠiroká ponuka vysielačov pre rôzne použitieFrekvenčný rozsah: 45 Hz -18 kHz B60 - bodypackOpaskový vysielač (bodypack)Rozsah: 64 MHzRobustná avšak ľahká kovová konštrukciaModulárna anténaNastavenie gainu a citlivosťVysoko kontrastný LED displej s ukazovateľom stavu batérie a frekvencieWindows Softvérové MUTE tlačidloKonektor: 3 pinový mini-XLRBatérie: 2xAAVýdrž: až 6 hodín | Bezdrátové systémy
Ať už jste zpěvák, hudebník, šoumen nebo moderátor Audix pro vás nabízí celou škálu různých bezdrátových systémů od přenosu kytarového signálu až po nejnáročnější aplikace přenosu zvuku kondenzátorového mikrofonu. Jako novinku pro Vás Audix připravil řadu přijímačů AP40 a AP 60 v singl, nebo dual provedení v nejvyšší kvalitě, spolehlivosti a univerzálnosti.
Velkou výhodou je že tyto systémy které pracují v pásmech 522 – 586MHz Vám budou fungovat i po 1.7.2020 kdy proběhne další etapa rozšíření LTE sítí.
| Bezdrátové mikrofony
0 1 0 0
Audix AP41 HT2  bezdrôtový set s Bodypackom a mikrofónom HT2 | Bezdrôtové sety s náhlavovými mikrofónmi

Komentáre ku tovaru Audix AP41 HT2 bezdrôtový set s Bodypackom a mikrofónom HT2

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Audix

Americká firma Audix patří mezi přední výrobce mikrofonů a studiových monitorů. Po celou dobu existence se řadí k lídrům v oblasti vývoje a zavádění nových pokrokových technologií. S mikrofony Audix se můžeme setkat na mnoha světových pódiích, firemními umělci jsou např. Allanis Morissette, Bad Relligion, Candice Night, Garbage, Gloria Estefan, John Patitucci, Offspring, Pearl Jam, RedHot Chili Peppers a mikrofony Audix používá při unplugged koncertech i hudební stanice MTV.