• Registrácia

AUDIENT iD22 USB High Performance AD/DA interface

AUDIENT iD22 USB High Performance AD/DA interface | Zvukové karty, Audio Interface - 1
AUDIENT iD22 USB High Performance AD/DA interface | Zvukové karty, Audio Interface - 2
AUDIENT iD22 USB High Performance AD/DA interface | Zvukové karty, Audio Interface - 3
Skladom Náš TIP

AUDIENT iD22 USB High Performance AD/DA interface

Značka: AUDIENT Katalógové číslo: iD22 Záruka: 24 mesiacov
Špičková zvuková karta, USB monitoring interface
439 € vč. DPH
Cena bez DPH: 365,83 €
Pôvodne: 494,81 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 4 ks

Sklad Trenčín: 1 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel ste na internete lepšiu cenu? Dajte nám o nej vedieť, urobíme Vám výhodnejšiu ponuku.

Popis
Alternatívy
Na stiahnutie
Komentáre 
AUDIENT iD22 USB High Performance AD/DA interface | Zvukové karty, Audio Interface

Popis AUDIENT iD22 USB High Performance AD/DA interface

Špičková zvuková karta, USB monitoring interface

Špičková zvuková kartaUSB High Performance AD/DA rozhranie a monitoringový systémiD22 zmení váš DAW na špičkový nahrávací systém umožňujúci priame pripojenie mikrofónu a nástrojov do počítača a odposluchov. iD22 ponúka dva klasické Audient štúdiové predzosilňovače a celkom nové AD / DA prevodníky, ktoré prinášajú dokonalý detail a impozantnú hĺbku ako pri nahrávaní tak aj pri mixáži. K iD22 je možné priojiť dva páry štúdiových monitorov a pomocou ADAT I/O sa dá systém rozšíriť o ďalšie vstupy a výstupy. Celková ergonómia a možnosť konfigurácie ponúka ideálne riešenie pre menšie nahrávacie štúdiá preferujúce špičkovú audio kvalitu, jednoduchú obsluhu spolu s variabilitou pripojenia. Technická špecifikácia:- 2 vstupy , 6 výstupov- 2x Predzosiňovače superb Class-A Mic - 24-bit/96kHz AD/DA prevodníky - 1x Diskrétny JFET nástrojový vstup - Symetrický insert body pre integráciu externých procesorov- High current slúchadlový výstup s nezávislým DAC- Hlavný (main) a alternatívny výstup pre pripojenie referenčných odposluchových monitorov- Užívateľsky definovateľné funkcie monitoringu s kontrolou hardvéru- USB 2.0 class compliant konektivita s integrovaným DSP mixérom | AUDIENT Britská firma Audient dokazuje, čeho všeho je možné dosáhnout ve zvukovém výkonu, kvalitě a dostupnosti. Jejich produkty jsou konstruovány po důkladném zhodnocení požadavků zákazníků. V produkci jsou grafické equalizery s vynikajícími funkcemi, které nenajdete nikde jinde, a vysokou užitnou hodnotou. Dále jsou v nabídce analogové studiové mixážní pulty hi-end kategorie, které ve spojení s unikátním surroundovým modulem umožňují míchání do surround formátů 5.1. | USB zvukové karty
Řada USB zvukových karet nabízející zvuk špičkových studiových konzolí Audient pro malá studia nebo pro producenty na cestách.
Od jednoduché 2-kanálové USB karty až po centrálu umožňující 10 vstupů a 14 výstupů s možností integrace externích HW audio procesorů, monitoring control a talkback integrace. To vše se využívající špičkové mikrofonní předzesilovače z velkých studiových konzolí Audient a referenční ADDA převodníky BurrBrown.
AUDIENT iD22 USB High Performance AD/DA interface | Zvukové karty, Audio Interface

Alternatívy pre AUDIENT iD22 USB High Performance AD/DA interface

Nie je AUDIENT iD22 USB High Performance AD/DA interface tovar ktorý ste hľadal? Skúste si vybrať z nami ponúkaných alternatív s podobnými parametry. Vyberať môžete tiež z ďalšíh tovarov zaradených v kategóriiZvukové karty, Audio Interface.

AUDIENT iD14 USB High Performance interface
239 € Skladom

Stav skladu

Velké Meziříčí: 2 ks

Trenčín: 1 ks

AUDIENT iD4 USB Audio rozhranie
139 € Skladom

Stav skladu

Velké Meziříčí: 17 ks

Trenčín: 3 ks

Focusrite Saffire PRO 40
499 € Nie je skladom

Stav skladu

Velké Meziříčí: 0 ks

Trenčín: 0 ks

RME Fireface UCX
1 139 € Nie je skladom

Stav skladu

Velké Meziříčí: 0 ks

Trenčín: 0 ks

Crimson, USB Audio-Interface, Monitoring Controller
575,18 € Nie je skladom

Stav skladu

Velké Meziříčí: 0 ks

Trenčín: 0 ks

SPL Crimson, USB Audio-Interface, Monitoring Controller
419 € Skladom

Stav skladu

Velké Meziříčí: 1 ks

Trenčín: 0 ks

AUDIENT iD22 USB High Performance AD/DA interface | Zvukové karty, Audio Interface

Komentáre ku tovaru AUDIENT iD22 USB High Performance AD/DA interface

Príspevky do diskusie môžete pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíšte vždy jeden bod na jeden riadok - Ak Vás nič nenapadne, tak nechajte pole prázdne. Príspevok zverejníte kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Audient

Britská firma Audient dokazuje, čeho všeho je možné dosáhnout ve zvukovém výkonu, kvalitě a dostupnosti. Jejich produkty jsou konstruovány po důkladném zhodnocení požadavků zákazníků. V produkci jsou to například grafické ekvalizéry s vynikajícími funkcemi a vysokou užitnou hodnotou. Dále jsou to analogové studiové mixážní pulty hi-end kategorie, které ve spojení s unikátním surroundovým modulem umožňují míchání do 5.1.