• Registrácia

AUDIENT ASP 510

AUDIENT ASP 510 | Surround zariadenia - 1
AUDIENT ASP 510 | Surround zariadenia - 2
AUDIENT ASP 510 | Surround zariadenia - 3

AUDIENT ASP 510

Značka: AUDIENT Katalógové číslo: ASP510 Záruka: 24 mesiacov
Riadiaca jednotka priestorového zvuku, 8 vstupov a výstupov, Individual speaker CUT/ISOLATE funkcia
2 599 € vč. DPH
Cena bez DPH: 2 165,83 €
Pôvodne s DPH: 2 603,33 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel ste na internete lepšiu cenu? Dajte nám o nej vedieť, urobíme Vám výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
AUDIENT ASP 510 | Surround zariadenia

Popis AUDIENT ASP 510

Riadiaca jednotka priestorového zvuku, 8 vstupov a výstupov, Individual speaker CUT/ISOLATE funkcia

Riadiaca jednotka priestorového zvuku ASP510 sa bez problémov integruje s akýmkoľvek konzolovým zariadením alebo systémom DAW, založeným na priestorovom zvuku, aby poskytla komplexné monitorovacie funkcie a funkcie záznamu pre viaceré formáty priestorového zvuku. ASP510 poskytuje neuveriteľne čistú a transparentnú signálnu cestu, ktorá umožňuje sledovať vaše mixy s neuveriteľnou presnosťou. Či už pracujete vo filme / post produkcii, vo tvorbe, v hrách / audio vizuálnom produkte alebo zvukovom prevedení, presný preklad vášho zvuku ASP510 vám umožní spoľahlivo premiešať a preniesť vaše mixy na ďalšiu úroveň. Technická špecifikácia: - 8 vstupov a výstupov (5.1 Surround + Stereo) - Individual speaker CUT/ISOLATE funkcia - Prepínateľný insert ENCODER/DECODER - Užívateľom nastaviteľné hodnoty Monitor REFERENCE a DIM - Interný zdroj ružového šumu, pre použitie s ktorýmkoľvek mixážnym pultom - Surround sound mix/monitor kontróler - Podpora formátov 5.1, LCRC - Dolby Surround - DVD-Video, DVD-Audio - DTS, SACD | AUDIENT Britská firma Audient dokazuje, čeho všeho je možné dosáhnout ve zvukovém výkonu, kvalitě a dostupnosti. Jejich produkty jsou konstruovány po důkladném zhodnocení požadavků zákazníků. V produkci jsou grafické equalizery s vynikajícími funkcemi, které nenajdete nikde jinde, a vysokou užitnou hodnotou. Dále jsou v nabídce analogové studiové mixážní pulty hi-end kategorie, které ve spojení s unikátním surroundovým modulem umožňují míchání do surround formátů 5.1. | Surround zařízení
Surround zařízení pro monitoring vícekanálového zvuku patří k důležitým zařízením ve všech video postprodukčních studiích. Detailní a přesný monitoring tak zabezpečí optimální průběh procesu postprodukce se zachováním maximální kvality zvuku.
AUDIENT ASP 510 | Surround zariadenia

Komentáre ku tovaru AUDIENT ASP 510

Príspevky do diskusie môžete pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíšte vždy jeden bod na jeden riadok - Ak Vás nič nenapadne, tak nechajte pole prázdne. Príspevok zverejníte kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Audient

Britská firma Audient dokazuje, čeho všeho je možné dosáhnout ve zvukovém výkonu, kvalitě a dostupnosti. Jejich produkty jsou konstruovány po důkladném zhodnocení požadavků zákazníků. V produkci jsou to například grafické ekvalizéry s vynikajícími funkcemi a vysokou užitnou hodnotou. Dále jsou to analogové studiové mixážní pulty hi-end kategorie, které ve spojení s unikátním surroundovým modulem umožňují míchání do 5.1.

Zobraziť produkty od AUDIENT