• Registrácia

ACT-3 BODYPACK SET

ACT-3 BODYPACK SET | Bezdrôtové sety s bodypackem - 1
Skladom

ACT-3 BODYPACK SET

Značka: MIPRO Katalógové číslo: ACT311ACT30T Záruka: 24 mesiacov
Jednokanálový set s opaskovým vysielačom ACT - 32T a jednokanálovým prijímačom ACT - 311B
346 € vč. DPH
Cena bez DPH: 288,33 €
Pôvodne: 346,30 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 1 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
ACT-3 BODYPACK SET | Bezdrôtové sety s bodypackem

Popis ACT-3 BODYPACK SET

Jednokanálový set s opaskovým vysielačom ACT - 32T a jednokanálovým prijímačom ACT - 311B

Bezdrôtový jednokanálový set s opaskovým vysielačom. Táto zostava je určená pre pripojenie náhlavných, klopových a nástrojových mikrofónov ale tiež na pripojenie elektrických gitár. Je kompatibilný s mikrofónmi MIPRO. Konektor je mini XLR 4-pin. Samozrejme môžete použiť aj váš doterajší mikrofón, stačí len správne preletovať konektor s označením MJ-40S. Zostava sa skladá z vysielaču ACT – 32T a prijímaču ACT – 311B.Séria ACT – 3 prináša zlepšenie audio obvodov pre kvalitný audio signál a zvýšenie kvality bezdrôtového prenosu. Prijímač ACT – 311B má užívateľsky prístupné menu a jednofarebný displej so zeleným podsvietením. Systém umožňuje vyberať medzi 112 frekvenciami, ktoré sú rozdelené do 6 tich skupín, kde sa dá vždy vybrať s ôsmich frekvencií. Banka číslo 7 obsahuje ďalších 960 laditeľných frekvencií. Opaskový vysielač ACT – 32T má kompaktné rozmery, LCD displej pre kontrolu batérií, vypínač ON/OFF a MUTE. Rýchle a jednoduché synchronizovanie medzi vysielačom a prijímačom pomocou funkcie ACT. Jednoducho Plug and Play.Technická špecifikácia prijímaču ACT - 311B:- Jednokanálový prijímač- Vyhotovenie obalu: EIA – Standard 19“ 1/2U rackové prevedenie - Podsvietený LCD displej- Rozsah frekvencií: 480-934 MHz - Šírka pásma: 24MHz- 81 laditeľných frekvencií- 4 kompatibilné systémy použiteľné naraz- „Autoscan“ pre automatické preskočenie rušeného pásma- Ladenie pomocou PLL syntézy s maximálnym dynamickým rozsahom a minimálnym skreslením- PiloTone a Niose Lock obvody zlepšujúce príjem signálu a zabraňujúce nežiadúcim interferenciám- Zobrazenie audio signálu na displeji- Kontrolka zobrazujúca rušenie- Funkcia ACT pre jednoduché synchronizovanie vysielača a prijímača- Funkcia zámku zabraňujúca náhodnej zmene nastavenia- Prepínač úrovne LINK/MIC- Výstupné symetrické konektory XLR- Výstupné nesymetrické Jack 6,3mm konektoryParametre prijímaču ACT - 311B:- NF kmitočtový rozsah: 50Hz – 18 000 Hz- S/N pomer: 106 dB (A)- Harmonické skreslenie: THD <0,5% 1 KHz- Citlivosť výstupu: S/N>80dB 10dBµV- Teplotný rozsah použitia: ±0.005% (-10~50?) - Výstupný anténne konektory: 2x TNC 5Ohm- Anténne konektory poskytujú napájanie: +8V DC Bias- Vysielací výkon: 10-30 mW- Napájanie: 12~15 V DC 1A- Rozmery: 210 x 44 x 180 mm- Hmotnosť: 0.8 kgVlastnosti bodypacku ACT-32T:- Robustné púzdro- ACT synchronizácia- Mute konektor: MJ-70 ovládací mute prepínač- Podsvietený LCD displej- Maximálna vstupná úroveň: 0dBVTechnické údaje bodypacku ACT- 32T:- Frekvenční rozsah: 480~934 MHz- Šírka pásma: 24MHz- Oscilačný mód: PLL syntetizovaný- RF výstupná energia: 10mW/50mW- Nežiaduce vyžarovanie: < -55dBc- Typ batérií: 2x AA alkalické- Rozmery: 63 x 82 x 22 mm- Hmotnosť: 81g | Kompletní systémy
V této kategorii naleznete kompletně sestavené profesionální bezdrátové systémy pro live aplikace i pevné instalace.
| Bodypack set
0 1 0 0
ACT-3 BODYPACK SET | Bezdrôtové sety s bodypackem

Komentáre ku tovaru ACT-3 BODYPACK SET

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).